Prof. Mierzejewski wziął udział w międzynarodowej konferencji EWIS

W dniach 1-2 lipca 2021 r. prof. Mierzejewski wziął udział w międzynarodowej konferencji EWIS “Imagine all the people sharing all the world” Visions of International Relations organizowanej pod auspicjami EISA. W panelu Paradiplomacy: The Actorness and Agency of Subnational Units przedstawił wyniki badań projektu Narodowego Centrum Nauki w referacie przygotowanym wspólnie z dr Anną Rudakowską z Tamkang University (Tajwan) The Domestic Roots of Paradiplomacy in Mainland China. Prof. Mierzejewski był również dyskutantem referatu przygotowanego przez Simona Craiga (doktoranta Uniwersytetu Nottingham, filia w Ningbo). Informacje o konferencji pobierz tutaj.