201510.01

Bartosz Kowalski z wizytą studyjną na Tajwanie

W dniach 2-25 września dr Bartosz Kowalski odbył wizytę studyjną na uczelniach na Tajwanie. W ramach prowadzonego projektu „Idee i tożsamość w chińskiej polityce zagranicznej” Bartosz Kowalski przeprowadził wywiady z prof. Chih Yu-shih z Department of Political Science, National Taiwan University; z prof. Tang Chi-hua z Department of History Tunghai University; z prof. Chang Chi-hsiungiem z Instititute of Modern History, Academia Sinica oraz prof. Liao Min-shu z Department of History, National Chengchi University. W czasie pobytu Bartosz Kowalski przeprowadził również kwerendę w Bibliotece Narodowej i Bibliotece Guo Tingyi (Academia Sinica) oraz w archiwum Ministerstwa Spraw Zagranicznych Republiki Chińskiej.

IMG_20150914_113215